legitymacja studencka hologramy els warszawa
nie przegap tych wydarzeń

Dieta kopenhaska Giżycko

Używanie diety kopenhaskiej

W sieci znajduje się mnóstwo jadłospisów diety kopenhaskiej, w dominującej mierze są one nie pozbawione wad, co może zniweczyć cały trud zrzucenia kilogramów. Dieta kopenhaska to rzeczowy jadłospis na trzynaście dni, który musi być bezwzględnie egzekwowany. W diecie kopenhaskiej wykluczone jest kompletnie spożywanie wszelkiego rodzaju alkoholu, słodyczy a także towarów zbożowych. Przy czym obowiązują precyzyjne godziny dań. Względne są raptem niewielkie odchylenia od tych wskazań.
W zależności od potrzeb, możemy podmieniać potrawy z obiadu a także kolacji, lecz tylko i wyłącznie w ramach tej samej doby. Każda inna zamiana, czy też co gorsza podjadanie między posiłkami, czy też dodawanie dań do jadłospisu, jest surowo wzbronione i wywołuje przymus powtórnego przystąpienia do diety a także zaczęcia jej od początku. Niemniej jednak występuje tutaj znaczne ograniczenie nie wolno niemniej jednak zrobić tego wcześniej niż po upływie przynajmniej trzech miesięcy.
Przy używaniu diety kopenhaskiej musi się pić każdego dnia co najmniej półtora litra niegazowanej wody mineralnej. A po ukończeniu tej diety doskonale jest zacząć aplikować dietę niskokaloryczną. Zezwoli to uniknąć możliwego efektu jojo. W przypadku diety kopenhaskiej opcja jej powtórzenia zachodzi dopiero po dwóch latach. Dieta kopenhaska jest dietą dość restrykcyjną. Jej plusem jest to, że efektywnie pomaga pozbyć się kilogramów. Wadą – owocowanie skutków ubocznych. Należy mieć na uwadze to, że dieta kopenhaska jest niskokaloryczna, a przy tym skąpa w składniki mineralne i witaminy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.